Take a fresh look at your lifestyle.

Ellerinde ”Şehit” Sopası, Hedef Çıkmazyol…

88
Maşallah Erdoğan // PKK nın eski Göttingen ( orta Almanya ) sorumlusu .uzunca sohbetimizin son bölümünden kısa bir kesit . … – kardeşim bu davanın şehididir .
Şehitlerin ruhuna istemlerine saygılı olmak lazım .
** haklısın .. – öyle ulu orta PKK ve şehitlerini eleştirme hakkınız yok !
** eleştirdiğimiz şehitler değil .
Eleştirdiğimiz ;Uğruna Yüz binin üzerinde kürd gencinin toprağa düştüğü , 7,8 Milyon kürdün mülteci durumuna düştüğü , binlerce yerleşim alanlarının haritadan silindiği bağımsız Kürdistan şiarının ortakvatan paradigmasına evrilmesinin mimarı PKK nın çağdışı idolojisi -bölgesel ve küresel güçlere dayanarak yürüttüğü vesaret şavaşıdır.
Şehitlerin ruhuna /istemlerine saygısızlık yapan biz değiliz tam tersine bunu yapan PKK nın bizzat kendisidir .
Unutma bu davada ölen / şehit düşen sadece senin kardeşin değil . Yüz binin üzerinde şehit var , şehitleri ile birlikte yerinden yurdundan edilen milyonlarca insan var .
Bu halk çok fazla  şehit verdi ve bedeller ödüyor . Bir şehidinizle şehitliği bedel sopası yapıp bunu başımızda sallayıp kendinizi ve şehidinizi bu halktan üstün görmeyin .
İllede şehit / bedel deyip birilerine sopa sallayacaksanız , senin ve yüzbinden fazla kürd şehidinin anısına sadık kalmayan , bağımsız Kürdistan’ı istemeyen PKK’ya sallayın .
Kardeşinin ruhuna sahip çıkacaksan , şehidine saygılı olacaksan işte PKK orda gerekeni yap . Ben kendi adıma PKK yı eleştirirken yüz binin üzerindeki şehitlerimizin ve halkımızın emeklerine sahip çıkıyorum . Şimdi sıra sende (Yüzüme baktı ve ilginçtir tek kelime etmedi .)

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

five × two =